Vichy purete thermale dermaquillant integral 3in1 *200ml

Vichy Purete Thermale Dermaquillant Integral 3IN1 200 ML

Lekë 2,350.00
Title:  
Pastrimi i plotë 3 në 1: Pastrues, locion tonifikues, pastrues i syve.

200 ML

Pastruesi Pureté Thermale kombinon qumështin,locionin dhe pastruesin e makeup-it për sytë në një produkt të vetëm.
  • Kombinimi i agjentëve pastrues ultra-efektivë, ultra-të butë në një krem-xhel shumë të freskët ju ofron pastrim dhe heqje makijazhi të shpejtë dhe shumë të lehtë.
  • Pastruar në mënyrë të përsosur, lëkura ndihet e freskët, e butë dhe e qetësuar.
  • Formulimi hipoalergjik nuk shkakton njolla të zeza dhe është i testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
  • Përbërja ka një pH normal, i cili përshtatet për sytë dhe lëkurën e ndjeshme. 

Të aplikohet në fytyrë dhe sy nëpërmjet një pambuku. Nuk ka nevojë për shpëlarje. Nuk ka nevojë të përdorni një toner më pas.

Shiko edhe