Vitabiotics Ultra Vitamin C 1000 MG With Zn *20

Vitabiotics Ultra Vitamin C 1000 MG With Zn *20

Lekë 900.00
Title:  
Suplement ushqimor me përmbajtje të Vitaminës C dhe Zinkut.

20 tableta eferveshente

Formuluar për mbështetjen e imunitetit, Ultra Vitamin C 1000mg është një mënyrë e shijshme dhe e lehtë për të rritur sasinë e Vitaminës C në organizëm.

  • Ndihmon në mbështetje e sistemit imunitar.
  • Vitamina C gjithashtu kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor.

Doza e rekomanduar ështe 1 tabletë në ditë pas ushqimit, e tretur në 200 ml ujë.

Shiko edhe