ACM Vitix * 30

ACM Vitix * 30

Lekë 3,590.00
Title:  
Suplement ushqimor, që shërben për rritjen e imunitetit dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ.

30 tableta

Tabletat Vitix janë një formulë origjinale që kombinon një ekstrakt bimor të pjeprit të patentuar me një kompleks vitaminash (C, E, B9, B12) dhe minerale (Selen, Bakër , Zink).

  • Vitamina C, Vitamina E, Bakri, Seleni ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave kundër stresit oksidativ.

Doza e rekomanduar është 1 tabletë në ditë me pak ujë gjatë vaktit.

Shiko edhe