Youth Lab Peptides Spring Hydra-Gel Eye Patches * 1

Lekë 590.00
Title:  
Paketim me efekt përforcues dhe anti-rrudhë përreth zonës së syve.

Paketim me 1 përdorim

Maska më e shitur për sytë Peptides Spring Eye Patches, me efekt përforcues dhe anti-rrudhë, vjen në paketim praktik me 1 dozë të vetme.

E përbërë nga materiali inovativ hidroxhel, siguron rigjenerim të plotë të zonës përreth syve në vetëm 20 minuta… nga aplikimi i parë!
Ashtu si e ka dhe emrin, është një burim i pasur Peptidesh, që riparon rrudhat e imta dhe ato ekzistuese "goose foot", rrathët e errët dhe hidraton, qetëson lëkurën e dehidratuar.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, përfshirë ato sensitive.

-Testuar dermatologjikisht 

-Pa paraben, gluten, silikon, vaj parafine, fenoksietanol.

Indikacionet:

  • Rrudha të imta dhe ekzistuese
  • Rrudhat e mimikës ( goose foot )
  • Rrathët e errët
  • Mungesa e elasticitetit
  • Dehidrimi

Hapni paketimin dhe vendosni maskat mbi lëkurë të pastër, poshtë secilit prej syve. 

Në varësi të nevojave tuaja, ju mund t'i vendosni ato duke u përqëndruar në rrudhat e holla dhe ato ekzistuese nën sy.

Mbajini për 20-30 minuta. Më pas hiqni maskat butësisht dhe ushtroni presion të lehtë mbi lëkurë duke përhapur serumin deri sa të përthithet plotësisht. Aplikojini sa më shpesh që të jetë e nevojshme.


Shiko edhe