Youth Lab Tan & After Sun 150 ML

Lekë 2,230.00
Title:  
Krem për fytyrën dhe trupin, me efekt qetësues dhe nxirrës.

150 ml

Youth Lab Tan & After Sun është një krem për fytyrën dhe trupin, me një “efekt ftohës” që :

  • rrit dhe zgjat nxirrjen natyrale të lëkurës
  • trajton dhe qetëson irritimet ndaj rrezeve të diellit, duke e lënë lëkurën me shkëlqim dhe të hidratuar. 
Pas përdorimit shikoni se irritimet dhe skuqja ulen menjëherë dhe nxirrja natyrale zgjat në kohë. 

-Pavarësisht përbërjes së tij të pasur, përthithet lehtësisht nga lëkura dhe nuk lë asnjë njollë. 

-Ka aromë të këndshme frutash dhe lulesh.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe më të ndjeshmet.

  • Testuar dermatologjikisht 
  • Jo-komedogjenik 
  • Vegan
  • Pa paraben, gluten, alkool dhe vaj parafine

 Aplikojeni çdo ditë në të gjithë fytyrën dhe / ose trupin, nëse dëshironi të ruani dhe përforconi ngjyrën natyrale.

Për të lehtësuar irritimin nga rrezet e diellit, vendosni një sasi të mjaftueshme në zonat e ekspozuara sa herë është e nevojshme.

Ruajeni në frigorifer nëse dëshironi të japë freski më të lartë në lëkurë.

Shiko edhe