A-Derma Exomega Control Huile Lavante Emolliente * 200 ML

A-Derma Exomega Control Huile Lavante Emolliente * 200 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Pastrues delikat dhe ushqyes për lëkurë të thatë me tendencë atopike.

200 ml

A-Derma Exomega Control Huile Lavante Emolliente pastron, ushqen dhe qetëson lëkurën e thatë të prirur ndaj ekzemës atopike që nga lindja, falë formulës BIODEGRADUESHME, që përmban 91% përbërës me origjinë natyrale.

Përfitimet:

  • Pastron butësisht lëkurën e thatë dhe atopike të foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve. Vaji pastrues EXOMEGA CONTROL zbutës mbron lëkurën nga shtrëngimi dhe thatësia.
  • KUNDËR KRUARJES, qetëson kruajtjen e lëkurës së thatë të prirur për ekzemë atopike
  • MBRON lëkurën e brishtë. Me formulën e tij të përbërë nga 91% përbërës me origjinë natyrale, pa sapun dhe BIODEGRADHSHME, vaji pastrues nuk i pickon sytë për t'u kujdesur për të gjithë familjen.
I përshtatshëm për fytyrë dhe trup.

  • Pastroni butësisht lëkurën e fytyrës dhe trupit duke e masazhuar lehtë dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.
  • I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Shiko edhe