Avene Creme Nutritive Revitalisante * 50 ML

Lekë 3,900.00
Title:  
Krem rigjenerues dhe ushqyes për lëkurë të thatë, të lodhur dhe shumë të ndjeshme.

50 ml

Revitalizing Nourishing Cream ndihmon në kthimin e bukurisë natyrale të lëkurës së thatë dhe të ndjeshme.
  • Ekstrakti natyral i frutit të kuq vepron si një përforcues i qelizave të lëkurës në kombinim dhe me vitaminën E, që vepron si antioksidant. 
Lëkura ndjehet e mbrojtur.
Ka një teksturë veluri qe ushqen lëkurën e thatë duke e lënë të butë dhe jo të yndyrshme. 
  • Me një teksturë të pasur falë përbërjes në agjentë ushqyes dhe gjalpë KARITE, i jep lëkurës shumë të thatë një ndjesi komforti që zgjat dhe kompenson mungesën e lipideve duke i sjellë lëkurës një ushqyerje intensive. 
  • I pasur edhe në Ujë Termal Avène me efekt qetësues dhe zbutës.Lëkurat e thata do të gjejnë butësinë dhe komfortin e tyre natyral. 
  • Aplikojeni në mëngjes dhe darkë, në fytyrë dhe qafë, pasi të keni pastruar lëkurën me qumështin larës ndjekur nga locioni tonik.

Shiko edhe