Caudalie Divine Complexion Mineral Tinted Moisturizer Light to Medium *30 ML

Caudalie Divine Complexion Mineral Tinted Moisturizer Light to Medium *30 ML

Lekë 3,030.00
Title:  
Krem ​​hidratues dhe me ngjyrë që unifikon dhe ndriçon fytyrën duke i dhënë një shkëlqim të shëndetshëm. 

30 ml

Ky krem ​​hidraton menjëherë, unifikon dhe ndriçon fytyrën duke i dhënë një shkëlqim të shëndetshëm. Tekstura do të përshtatet me lëkurën tuaj duke lene një efektë natyral.

Ngjyra e saj shkrihet në lëkurë për një rezultat ultra natyral.

  • Ndër antioksidantët natyralë më të fuqishëm, polifenolët e rrushit të patentuar Caudalie neutralizojnë radikalet e lira.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  • E gjeni në dy nuanca: light to medium dhe medium to dark.

Të aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë, vetëm ose pas hidratuesit.

Shiko edhe