Caudalie Premier Cru The Cream * 50 ML

Caudalie Premier Cru The Cream * 50 ML

Lekë 7,340.00
Title:  
Krem hidratues me veprimim kundër plakjes së lëkurës.

50 ml

Premier Cru The Cream ka veprim kundër plakjes të lëkurën.

  • Tekstura kremoze shkrihet në lëkurë për ta lënë atë të ndjehet e mëndafshtë, e lëmuar dhe e hidratuar.
  • Formula e fuqishme rigjeneron lëkurën, rikthen dendësinë e saj, zbut rrudhat dhe nxjer në pah një lëkurë më të fortë, më rrezatuese dhe më të definuar.
  • Tekstura e lehtë zbut dhe hidraton lëkurë.
  • Kombinon nota delikate të petaleve të trëndafilit.


Apikoni 1-2 pompa të kremit në majë të gishtave dhe vendosni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Shiko edhe