Chicco Bath Oil * 200 ML

Lekë 930.00
Title:  
Pastrues trupi në formë vajore.

200 ml

PChicco Bath Oil pastron lëkurën e foshnjës pa ndryshuar filmin hidro-lipid, prandaj është veprim jashtëzakonisht i mirë në lëkurën delikate të foshnjës sesa detergjentët konvencionalë.
• Formula ultra ushqyese është ideale edhe në prani të lëkurës shumë të thatë.
• Gjithashtu i përshtatshëm për pastrimin e flokëve së pari duke respektuar lëkurën delikate.
• E lë lëkurën të butë dhe të lagur që nga larja e parë.
• Pa shpëlarje.

Vaji i banjës Chicco Natural Sensation me Aloe Vera, Vaj Bajamesh, Ekstrakt Calendule dhe Vitaminë E, pastron sipërfaqen e lëkurës së foshnjës pa ndryshuar filmin hidro-lipidik.

Përfitimet e përdorimit:
  • Ideale për përdorim të përditshëm që nga ditët e para të lindjes së bebit.
  • Veprim tepër delikat, madje edhe për lëkura shumë të thata.
  • Mund të përdoret në flokët e bebes tuaj.
  • Ka veti hidratuese dhe mbrojtëse.
  • Pa shpëlarje.
Lëreni lëkurën e foshnjës tuaj të pastër dhe të butë.

Mënyra e përdorimit
1-Hollojeni në ujin e banjës (37 ° C).
2-Aplikojeni direkt në lëkurë.

Shiko edhe