Chicco Crema Corpo Fluido 0M+* 200 ML

Lekë 550.00
Title:  
Krem hidratues trupi për fëmijë që nga lindja.

200 ml

Chicco Crema Corpo Fluido hidraton lëkurën e foshnjës, duke e bërë atë tepër të butë.
  • Përmban Qumësht Bajame të ëmbël, me veti zbutëse dhe ushqyese.
  • Nuk është i yndyrshëm dhe absorbohet shpejt.
  • Pa paraben, pa alkool dhe pa ngjyrues.
  • Testuar klinikisht në lëkura të ndjeshme.
  • Hipoalergjik (formuluar për të minimizuar rrezikun e alergjive të lëkurës).

Aplikoni kremin në të gjithë sipërfaqen e trupit të bebes.

Shiko edhe