Chicco Crema Idratante & Protettiva * 100 ML

Chicco Crema Idratante & Protettiva * 100 ML

Lekë 860.00
Title:  
Krem për fëmijë me efekt hidratues dhe mbrojtës ndaj insekteve.

100 ml

Chicco Crema Idratante & Protettiva freskon, hidraton dhe mbron lëkurën e të vegjëlve në një mënyrë natyrale.
Aroma delikate dhe e këndshme vjen si rezultat i pranisë së vajit Melissa dhe vajit Andiroba.
Kremi përthithet shpejt nga lëkura dhe është ideal të vendoset pas banjës së bebit.

Përfitimet Kryesore:
  • Formulim delikate, ideale për lëkurën e bebave.
  • Prania e përbërësve jep 100% mbrojtje natyrore.
  • Aromë delikate dhe natyrale.
Testuar dermatologjikisht në lëkura të ndjeshme.
Formulimi nuk përmban: alkool, ngjyrues, paraben, SLES, fenoksietanol, derivate të naftës, silikon, vajra minerale, aroma sintetike.

Kremi rekomandohet të përdoret tek fëmijët mbi 2 vjeç.

Shiko edhe