Chicco Crema Ricca 0M+ * 100 ML

Lekë 750.00
Title:  
Krem ushqyes dhe hudratues për trupin e fëmijëve që nga lindja.

100 ml

Chicco paraqet Baby Moments, linjën e re të plotë të produkteve për kujdesin ndaj lëkurave të ndjeshme dhe delikate të foshnjës tuaj.
Formula e saj shumë ushqyese dhe e pasur me vajra me Omega-3 dhe Vitaminë E, ushqen dhe hidraton thellë lëkurën e ndjeshme të foshnjave. 
E përshtatshme veçanërisht për zonat më të thata të lëkurës.

Pa paraben, pa alkool. Testuar dermatologjikisht për lëkura sensitive. Formulë hipoalergjike, e cila minimizon rrezikun e alergjive. 

Aplikoni kremin në të gjithë sipërfaqen e lëkurës të trupit të foshnjës.

Shiko edhe