Chicco Talco Powder 0M+ * 150 GR

Lekë 450.00
Title:  
Pudër Talk.

150 Gram

 Chicco Talco Powder është një pluhur hipoalergjik, testuar klinikisht për të mbrojtur lëkurën e foshnjës nga djersitja.
  • Përmban oksid zinku, aloantoinë dhe vaj ricini për të mbrojtur dhe riparuar lëkurën nga skuqjet
  • Ka efekt hidratues për lëkurën
  • Përmban amidon nga orizi, i cili nuk lejon të bllokohen poret e lëkurës
  • Përbërës me origjinë 100% vegjetariane
Ideale për lëkurat delikate të bebave.

-Pa paraben, vajra minerale, alkool, ngjyrues, SLS, SLES.
-Testuar dermatologjikisht.

Aplikoni pudrën në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Mbajeni larg hundës dhe gojës së foshnjës.

Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe