Childs Farm 3 in 1 Sport Grapefruit * 250 ML

Childs Farm 3 in 1 Sport Grapefruit * 250 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Shampo, balsam dhe larës për gjithë trupin.

250 ml

Sporti Childs Farm 3 në 1 me vaj esencial të grejpfrutit organik dhe një aromë grejpfruti, për pastrimin nga flokët te këmbët.

  • Ky shampo, balsam dhe larës trupi gjithëpërfshirës pastron dhe rregullon flokët, dhe pastron papastërtitë.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve.
  • I përshtatshëm për të sapolindurit .
  • Përmban përbërës me prejardhje natyrale dhe është i regjistruar në The Vegan Society dhe i certifikuar nga Cruelty Free International.

Masazhoni një sasi të vogël në flokë të lagur, duke u fokusuar në vijën e flokëve dhe skalpin e kokës. Masazhoni të njëjtën sasi në të gjithë trupin ndërsa shkumon, më pas shpëlajini flokët dhe trupin me ujë të ngrohtë të rrjedhshëm.

Shiko edhe