Childs Farm 3 in 1 Swim Strawberry & Organic Mint * 250 ML

Childs Farm 3 in 1 Swim Strawberry & Organic Mint * 250 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Shampo, balsam për trupin dhe flokët.

250 ml

Shampo, balsam dhe pastrues për trupin dhe flokët, me luleshtrydhe aromatike dhe nenexhik organik.

  • Përdoreni pas notit për të larë klorin dhe për të lënë lëkurën dhe flokët të pastër dhe me shkëlqim.
  • I përshtatshëm për të sapolindurit, i miratuar nga dermatologët për lëkura të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës.


Masazhoni një sasi të vogël në flokë të lagur, duke u fokusuar në vijën e flokëve dhe skalpin e kokës. Masazhoni të njëjtën sasi në të gjithë trupin ndërsa shkumon, më pas shpëlajini flokët dhe trupin me ujë të ngrohtë të rrjedhshëm.

Shiko edhe