Childs Farm Bubble Bath Organic Tangerine * 500 ML

Childs Farm Bubble Bath Organic Tangerine * 500 ML

Lekë 2,150.00
Title:  
Shampo hidratuese dhe ushqyese për fëmijet me bazë mandarine organike.

500 ml

Shampo me mandarinë organike dhe me erë të mrekullueshme.

  • Përdoreni në çdo banjë për të hidratuar lëkurën dhe për të relaksuar mendjet para gjumit.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës. I përshtatshëm për të sapolindurit.
  • Mbi 98% përbërës me prejardhje natyrale,ambalazhim 100% i riciklueshëm.

Masazhoni një sasi në të gjithë flokët dhe trupin e lagur, më pas shpëlajeni. Përsëriteni në flokë që janë të gjatë ose të prirur për t'u ngatërruar.

Shiko edhe