Childs Farm Conditioner Strawberry & Organic Mint * 250 ML

Childs Farm Conditioner Strawberry & Organic Mint * 250 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Balsam me luleshtrydhe dhe mente për zbutjen dhe hidratimin e flokëve.

250 ml

Balsami i flokëve me luleshtrydhe aromatike dhe nenexhik organik është i përshtatshëm për lëkurat më të ndjeshme.

  • Përdoreni pas larjes me shampo për flokë që kanë tendence të ngatërrohen.
  • E shkëlqyeshme për fëmijët me lëkurë të ndjeshme ose të prirur ndaj ekzemës, kjo gamë gjithëpërfshirëse është e përshtatshme për t'u përdorur në të gjitha llojet e flokëve dhe lëkurave.

Pasi të keni larë flokët me shampo, aplikoni një sasi në flokë lereni të veproje për disa minuta edhe me pas shpëlajeni me ujë të rrjedhshëm.

Shiko edhe