Childs Farm Grapefruit Shampoo * 250 ML

Childs Farm Grapefruit Shampoo * 250 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Shampo me vaj esencial të grejpfrutit organik.

250 ml

Shampo përmban përbërës me prejardhje natyrale, pastron dhe lë një ndjesi të butë dhe të lëmuar.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.
  • I regjistruar në The Vegan Society dhe e certifikuar nga Cruelty Free International.Masazhoni një sasi shampo në flokë të lagur, duke u fokusuar në skalpin e kokës. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë të rrjedhshëm.

Shiko edhe