Childs Farm Moisturiser Grapefruit & Tea Tree * 500 ML

Childs Farm Moisturiser Grapefruit & Tea Tree * 500 ML

Lekë 2,150.00
Title:  
Krem hidratues për trupin e fëmijëve.

500 ml

Krem hidratues me aromë grejpfrut dhe pemë çaji.

  • Krem hidratues për të gjitha llojet e lëkurave, me një aromë të freskët agrume të  grejpfrutit të përzier me vajin e pemës së çajit.
  • Ky hidratues mund të përdoret në të gjithë trupin, fytyrën dhe duart.


Të aplikohet 2 herë në ditë për të mbajtur lëkurën plotësisht të hidratuar dhe larguar acarimin.

Shiko edhe