Childs Farm Shampoo Strawberry & Organic Mint

Lekë 2,150.00
Size:  
Shampo për femijë me mente dhe luleshtrydhe.

250 ml 500 ml

Childs Farm Shampoo Strawberry & Organic Mint është një shampo përmban përbërës me prejardhje natyrale, pastron dhe lë një ndjesi të butë dhe të lëmuar.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.
  • I regjistruar në The Vegan Society dhe e certifikuar nga Cruelty Free International.
  • E përshtatshme për flokët dhe trupin.Masazhoni një sasi shampo në flokë të lagur dhe në trup, duke u fokusuar në skalpin e kokës. 

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë të rrjedhshëm.

Shiko edhe