Childs Farm Watermelon & Pineapple Hair & Body Wash * 250 ML

Childs Farm Watermelon & Pineapple Hair & Body Wash * 250 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Shampo për flokët dhe trupin me shalqi dhe ananas organik.

250 ml

Shampo për flokët dhe trupin me shalqi dhe ananas organik, ka një aromë të mrekullueshme frutash të shalqirit dhe ekstraktit organik të ananasit.

  • Përmban vaj argani për hidratimin maksimal. I lë flokët me shkëlqim dhe lëkurën jashtëzakonisht të butë.
  • I përshtatshëm për të sapolindurit.I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe gjithashtu të prirur ndaj ekzemës.


Masazhoni një sasi të vogël në flokë të lagur, duke u fokusuar në vijën e flokëve dhe skalpin e kokës. Masazhoni të njëjtën sasi në të gjithë trupin ndërsa shkumon, më pas shpëlajini flokët dhe trupin me ujë të ngrohtë të rrjedhshëm.

Shiko edhe