Dermedic Hydrain 3 Hialuro Day Cream * 55 ML

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Day Cream * 55 ML

Lekë 3,750.00
Title:  
Krem dite me veti hidratante dhe anti-rrudhë.

55 ml

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Day Cream është një krem hidratues intensiv. 

  • Përmban kompleks unik, të patentuar Aqualare me 4 forma të Acidit Hialuronik;
  • Rrit aftësinë natyrale të lëkurës për të mbajtur ujin dhe redukton rrudhat.
  • Mbron lëkurën kundër faktorëve të dëmshëm mjedisor, duke përfshirë spektrin e plotë të rrezatimit diellor, ndotjes dhe radikalëve të lirë; Përforcon barrierën epidermale dhe mbron lëkurën nga faktorët e dëmshëm mjediso;
  • Ndalon procesin e plakjes, rikthen qëndrueshmërinë dhe butësinë e lëkurës;
  • Përmban Ujë Termal me veprim qetësues.


Aplikojeni produktin në mënyrë homogjene në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe lëreni derisa të përthithet plotësisht.

Shiko edhe