Dermedic Hydrain 3 Hialuro Hydrating Serum * 30 ML

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Hydrating Serum * 30 ML

Lekë 4,800.00
Title:  
Serum hidratues për fytyrën qafën dhe dekoltenë.

30 ml

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Hydrating Serum është një serum hidratues për fytyrën, qafën dhe dekoltenë.

Përbërësit aktivë: 

 • Ujë Termal;
 • Acid Hialuronik;
 • Vaj Bajame;
 • Vitaminë E;
 • Glicerinë;
 • Fitosqualan - squalane.

Vetitë:

 1. Zbut dukshëm lëkurën;
 2. Parandalon humbjen transepidermale të ujit;
 3. Forcon barrierën lipidike mbrojtëse të lëkurës;
 4. Forcon lëkurën dhe e mbron atë nga plakja e parakohshme;
 5. Jo komedogjen;
 6. Konsistencë delikate, ideale si bazë make-up;
 7. Për përdorim gjatë ditës dhe natës.

Aplikojeni në mënyrë homogjene, duke e masazhuar butësisht në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë dhe lëreni të përthithet.

Shiko edhe