Dermedic Hydrain 3 Hialuro Night Cream * 55 ML

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Night Cream * 55 ML

Lekë 3,750.00
Title:  
Krem nate me veti hidratuese dhe anti-rrudhë.

55 ml

Dermedic Hydrain 3 Hialuro Night Cream është një krem nate që siguron rigjallërim intensiv dhe hidratim të thellë dhe afatgjatë të lëkurës së fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

Përbërësit aktivë: 

 • Kompleksi Aqualare: Acidet Hialuronike (4 forma) + Ujë Termal + Trehalozë;
 • Vaj Avokadoje;
 • Vitaminë E,;
 • Vaj Ulliri; 
 • Fitosqualane;
 • Glicerinë + dubdiol.
Vetitë:

 1. Rigjallërim intensiv dhe hidratim i thellë, afatgjatë;
 2. Reduktimi i dukshmërisë së shenjave të plakjes;
 3. Përmirësimi i qëndrueshmërisë dhe densitetit të lëkurës;
 4. Përmirësim aktiv i gjendjes së lëkurës që në aplikimin e parë;
 5. Përqendrimi i lartë i përbërësve aktivë;
 6. Hipoalergjik falë Ujit Termal.

Aplikojeni produktin në mënyrë homogjene në fytyrë, qafë dhe dekolte dhe lëreni derisa të përthithet plotësisht.

Shiko edhe