Dermedic Tolerans Soothing Anti-Wrinkle Cream * 55 G

Dermedic Tolerans Soothing Anti-Wrinkle Cream * 55 G

Lekë 3,800.00
Title:  
Krem anti-rrudhë për lëkurë të ndjeshme.

55 g

Dermedic Tolerans Soothing Anti-Wrinkle Cream është një krem qetësues kundër rrudhave i rekomanduar për përdorim të përditshëm, për kujdesin kundër rrudhave të lëkurës tepër të ndjeshme ndaj acarimeve dhe lëkurës që nuk toleron produktet konvencionale të kujdesit të lëkurës. 

Mund të përdoret edhe si bazë make-up.

Përbërësit aktivë: 

  • Neutrazen™;
  • Allantoin;
  • Glicerinë;
  • Vaj Bajame;
  • Oxynex K
  • Ekstrakt Soje; 
  • Ekstrakt Ginseng: 
  • Ujë Thupre.

Aplikoni një shtresë të barabartë në lëkurë të pastër, masazhojeni butësisht në fytyrë dhe lëreni të përthithet. 

Për aplikim si gjatë ditës ashtu edhe në mbrëmje.

Shiko edhe