Frezyderm Atoprel Bath Cream * 300 ML

Frezyderm Atoprel Bath Cream * 300 ML

Lekë 3,500.00
Title:  

Një krem ​​dushi i pasur , për lëkurat e thata, reaktive, të irrituara, atopike dhe të prirura për ekzemë. 

 

300 ml

Frezyderm Atoprel Bath Cream është një krem dushi për lëkurë të thatë, reaktive, të irrituar, atopike dhe të prirur ndaj ekzemës. 

Kremi i banjës pastron dhe hidraton butësisht lëkurën me agjentë antimikrobikë.

Të përshtatshme për:

  • Fytyrën dhe trupin
  • Bebe, fëmijë, të rritur
  • Lëkura atopike e prirur ndaj ekzemës
  • Lëkurë e thatë, e irrituar, tepër e ndjeshme

Udhëzime për përdorim:

  • Përdoreni çdo ditë, shpëlajeni me ujë të bollshëm dhe përdorni një peshqir të butë.

Shiko edhe