Frezyderm Baby Bath 300 ML

Frezyderm Baby Bath 300 ML

Lekë 1,650.00
Title:  
Shampo trupi dhe fytyre për bebe.

300 ml

Frezyderm Baby Bath pastron butësisht lëkurën delikate të bebeve, pa e tharë atë ose pa ndërhyrë në vlerën normale të ph.

  • Esteret e Bajames sigurojnë mbrojtjen e barrierës së lëkurës. 
  • Ekstrakti i Kamomilit ka veti antiirrituese dhe anitinflamatore.
  • Proteinat e Orizit, të cilat kanë efekt emolient dhe hidratues, mbrojnë shtresën e jashtme të lëkurës.

Të testuara Dermatologjikisht dhe Oftalmologjikisht.


  • Hidhni një sasi të vogel të Baby Bath në trupin e bebit dhe masazhojeni lehtësisht.
  • Shpëlajeni me ujë me presion të ulët.

Shiko edhe