Frezyderm Night Force A+E Cream * 50 ML

Frezyderm Night Force A+E Cream * 50 ML

Lekë 2,900.00
Title:  
Krem nate kundër plakjes së lëkurës.

50 ml

Frezyderm Night Force A+E Cream është një krem nate kundër plakjes për fytyrën dhe qafën. 

  • I pasur me Retinol i cili intensifikon prodhimin e kolagjenit dhe rregullon ëritjen e qelizave të ës, kremi targeton shenjat e para të plakjes ndërkohe redukton dhe rrudhat e dukshme. 
  • Vitamina E në formulë siguron mbrojtje kundër radikaleve të lirë.

Kremi siguron hidratim të menjëhershëm dhe rrit trashësinë e lëkurës, duke e mbrojtur më mirë nga elementët e jashtëm. 

Jo vajor, lehtësisht i absorbueshëm.

I testuar dermatologjikisht.


Aplikojeni çdo natë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Shiko edhe