Helenvita Baby Body Milk * 200 ML

Helenvita Baby Body Milk * 200 ML

Lekë 1,540.00
Title:  
Qumësht hidratues trupi për bebe dhe fëmijë.

200 ml

Helenvita Baby Body Milk është një emulsion i butë me përbërës të vlefshëm për hidratimin dhe trajtimin e lëkurës së ndjeshme të foshnjës pas larjes. 

  • Vaji i Boronicës i pasur me Ω3 dhe Ω6 dhe Ekstrakti i Pambukut forcojnë shtresën hidrolipide, qetësojnë dhe mbrojnë lëkurën e ndjeshme të foshnjës nga inflamacioni. 
  • Hipoalergjik - i testuar dermatologjikisht.

Aplikoni një sasi të mjaftueshme qumështi në lëkurën e fëmijës, duke e masazhuar butësisht.

Shiko edhe