Holle Beef 4 Months + * 125 G

Holle Beef 4 Months + * 125 G

Lekë 350.00
Title:  
Pure me biftek, për fëmijë nga mosha 4 muajshe.

125 g

Holle Beef 4 Months + është pure bifteku, e përshtatshme për fëmijë nga mosha 4 muajshe.

Përmban:

  • Biftek 40%;
  • Amidon:
  • Ujë.
Për të rritur efektivitetin e acideve yndyrore esenciale ne rekomandojmë shtimin e 2 lugëve çaji Vaj vegjetal. Kur shtoni ushqime të përgatitura në regjimin e fëmijës, filloni me disa lugë dhe rrisni sasinë gradualisht sipas nevojave të foshnjës tuaj.

Ushqimi i mbetur mund të ruhet në kavanoz të mbyllur në frigorifer për dy ditë.

Pa vezë. Pa Laktozë. Pa Sheqer apo Kripë të shtuar.


Përgatitja:

  • Përzijeni ushqimin para përdorimit.
  • Ngroheni gjysmën e përmbajtjes së kavanozit në ujë që vlon.
  • Miksoni përmbajten e ngrohur me pure perimesh.
  • Rekomandohet përdorimi i gjysëm kavanozi mishi në ditë.

Shiko edhe