Holle Birchermuesli with Fruits 8 Months + * 220 G

Holle Birchermuesli with Fruits 8 Months + * 220 G

Lekë 270.00
Title:  
Pure me drithëra dhe fruta, për fëmijë nga mosha 8 muajshe.

220 g

Holle Birchermuesli with Fruits 8 Months + është një pure frutash, e përshtatshme për fëmijë që nga mosha 8 muajsh.

Përmban:

 • 10% Lëng Molle;
 • 7% Banane;
 • 8% Lëng Kajsie;
 • 6% Lëng Dardhe;
 • 4% Rrush i Thatë;
 • Koncentrat Lëng Limoni;
 • Tërshërë;
 • Bullgur.

Puretë me cilësi të lartë Holle janë bërë vetëm nga perime dhe fruta natyrale 100%. Falë sistemit special për të bërë pure, Holle ruan të gjithë shijen, aromën dhe vitaminat e perimeve dhe frutave, dhe fëmija juaj mësohet me ushqimin e shëndetshëm.

Pureja është e një zgjedhje e mirë si ushqim midis vakteve kryesore.Pa vezë. Pa Laktozë. Pa Sheqer apo Kripë të shtuar.


Përgatitja:

 • Përzieni produktin mirë me 1 lugë çaji para përdorimit.
 • Filloni të shtoni një lugë çaji në dietën e fëmijës dhe gradualisht rrisni sasinë në varësi të moshës.
 • Në mungesë të pambukut në momentin e hapjes së kavanozit, nuk rekomandohet të konsumohet.

Shiko edhe