Johnsons Aloe Vera Oil * 500ML

Johnsons Aloe Vera Oil * 500ML

Lekë 650.00
Title:  
Vaj hidratues dhe ushqyes për trupin e fëmijëve.

500 ml

Lidhuni me fëmijën tuaj përmes prekjes! Përdorni vajin e Aloe dhe vitaminës E gjatë një masazhi për fëmijën për një përvojë lidhëse që është relaksuese si për ju ashtu edhe për të voglin tuaj. Ky vaj për fëmijë, i pasuruar me vitaminë E dhe Aloe Vera, mbron deri në 10 herë më shumë lagështi në lëkurën e lagur sesa locioni i zakonshëm në lëkurën e thatë, duke e lënë ju dhe lëkurën e foshnjës tuaj të butë dhe të lëmuar.

  • I testuar dermatologjikisht.
  • Hipoalergjike; formuluar të jetë i butë, kurrë i ashpër.
  • Formula e butësisë së provuar klinikisht, është projektuar për lëkurën delikate të foshnjës.
  • Pa parabene, ftalate apo ngjyra.
Të rriturit mund të përdorin gjithashtu vajin tonë për fëmijë me Aloe & Vitamin E! 
Përdoreni për të qetësuar dhe lehtësuar njolla të thata dhe të vrazhda.
E lë lëkurën të lëmuar dhe të lehtësuar

Masazhojeni butësisht në lëkurën e fëmijës tuaj.

Shiko edhe