Johnson's Baby Soft Cream * 100 ML

Johnson's Baby Soft Cream * 100 ML

Lekë 500.00
Title:  
Krem delikat hidratues për trupin e bebeve.

100 ml

Kur një fëmijë lind, lëkura e tyre është shumë delikate. Kjo është arsyeja pse Johnson i ka përsosur formulat e tij gjatë 125 viteve, kështu që ata tani janë edhe më të butë për të gjithë.
 Kremi i butë për fëmijë, i formuluar posaçërisht nga locioni origjinal për fëmijë, është klinikisht i dëshmuar i butë dhe hipoallergjik. 

Ideal për hidratimin e lëkurës delikate të foshnjës. Përdoret edhe në lëkurë të thatë me tendencë atopike.

Vetitë:

  • Trajtim delikat dhe hidratues i përditshëm;
  • E lë lëkurën të butë dhe të lëmuar pas vetëm 1 përdorimi;
  • Pa paraben, ngjyrues artificialë dhe ftalate;
  • E mban lëkurën të butë dhe të shëndetshme;
  • Testuar nga pediatri dhe dermatologu.

Si të përdorni kremin e butë Johnson's® Baby:

Hapi 1: Pas një dushi të ngrohtë, aplikojeni në të gjithë trupin.
Hapi 2: Hidratoni butësisht lëkurën e fëmijës tuaj duke masazhuar trupin me krem.

Shiko edhe