Johnson's Sweet Dreams Oil * 300 ML

Johnson's Sweet Dreams Oil * 300 ML

Lekë 360.00
Title:  
Vaj masazhi, për një gjumë të qetë të fëmijëve.

300 ml

Johnson's Sweet Dreams Oil është një vaj masazhues trupi për bebe dhe fëmijë për stimulimin e një gjumi të qetë.

I pasur me kompleksin NaturalCalm, të zbuluar nga Johnson's ndihmon në relaksimin dhe qetësimin e fëmijës. Gjithashtu ushqen dhe hidraton lëkurën e trupit.

  • Krijuar dhe testuar nga ekspertët e gjumit të fëmijëve.
  • Ideal për masazh.
  • Pa ngjyrues, sulfate dhe ftalate.
  • Hipoalergjik.

Hidhni një sasi të vogël vaji në pëllëmbët e duarve dhe fërkojini derisa vaji të marrë temperaturën e trupit. 

Më pas masazhoni butësisht trupin e fëmijës.

  • Mbajeni larg fëmijëve, për të shmangur inhalimin ose pirjen e tij, të cilat mund të shkaktojnë dëme serioze.
  • Nëse shfaqen probleme me frymëmarrjen konsultohuni me mjekun urgjentisht.
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shiko edhe