Klorane Bebe Gel Douceur Moussant * 500 ML

Klorane Bebe Gel Douceur Moussant * 500 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Xhel larës për trupin dhe flokët e bebeve dhe fëmijëve.

Klorane Bebe Gel Douceur Moussant pastron butësisht lëkurën e trupit dhe skalpin e bebeve të sapolindur dhe fëmijëve.

Siguron një hidratim afatgjatë, duke lënë një aromë të këndshme në lëkurë.

Përmban:

  • Ekstrakt Kalendule, i cili mbron shtresën barrierë të lëkurës duke lënë një ndjesi rehatie.
  • Surfaktantë të butë, për një pastrim delikat.
90% me përbërës natyralë.

Testuar dermatologjikisht.

  • Hidhni një sasi të mjaftueshëm xheli në duart tuaja dhe formoni një shtresë shkume.
  • Masazhoni lehtësisht trupin dhe skalpin e fëmijës.
  • Shpëlani me ujë të bollshëm.
  • Thani lëkurën e fëmijës, sidomos në zonën e pelenës, qafës, sqetullave dhe kofshëve.

Shiko edhe