Klorane Junior Detangling Peach Shampoo *500 ML

Klorane Junior Detangling Peach Shampoo *500 ML

Lekë 1,850.00
Title:  
Shampo për flokët e fëmijëve që ngatërrohen lehtë.

500 ml

Shampo zbërthyese Klorane Junior pastron dhe respekton flokët, sjellë shkëlqim dhe vitalitet në flokët e fëmijëve. 

  • Me një aromë të këndshme pjeshke, shampoja respekton lëkurën dhe flokët e brishtë të fëmijëve, duke qenë i përshtatshëm për flokë të drejtë, kaçurrelë ose të gjatë.
  • I testuar nën kontroll dermatologjik, oftalmologjik dhe pediatrik, nuk i irriton sytë.


Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe masazhojeni. Shpëlajeni tërësisht më pas.

Shiko edhe