Klorane Petit Junior Gel Douche * 500 ML

Klorane Petit Junior Gel Douche * 500 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Xhel delikat dushi për fëmijë.

500 ml

Klorane Petit Junior Gel Douche pastron butësisht lëkurën e trupit dhe skalpin e fëmijëve.

Siguron një hidratim afatgjatë, duke lënë një aromë të këndshme në lëkurë. 

Përmban:

  • Qumësht Pambuku, i cili mbron shtresën barrierë të lëkurës duke lënë një ndjesi rehatie.
  • Surfaktantë të butë, për një pastrim delikat.
  • Siguron një aromë të këndshme Luleshtrydheje.

90% me përbërës natyralë.

Testuar dermatologjikisht.


  • Hidhni një sasi të mjaftueshëm xheli në duart tuaja dhe formoni një shtresë shkume.
  • Masazhoni lehtësisht trupin dhe skalpin e fëmijës.
  • Shpëlani me ujë të bollshëm.
  • Thani lëkurën e fëmijës, sidomos në zonën e pelenës, qafës, sqetullave dhe kofshëve.

Shiko edhe