Kokoso Gentle Hair & Body Wash * 200 ML

Lekë 1,800.00
Lloji:  
Formula e butë kremoze është një 3-në-1 e dobishme, që pastron butësisht lëkurën e foshnjës, qetëson lëkurën e kokës dhe ushqen flokët nga rrënja në majë.

200 ml

Kokoso Gentle Hair & Body Wash përmban një vaj organik kokosi të fuqishëm 10% hidratues, të përzier me Aloe Vera organike qetësuese dhe flluska me Bazë Kokosi. Formula e butë kremoze është një 3-në-1 e dobishme, që pastron butësisht lëkurën e foshnjës, qetëson lëkurën e kokës dhe ushqen flokët nga rrënja në majë. Ai fitoi argjendin në çmimet 'Free From' Skincare Awards, kështu që të jeni të sigurt se është pa të këqija dhe i sjellshëm me të vegjlit.

Karakteristikat:

  • Ultra-i butë, miqësor ndaj veganëve dhe i balancuar me pH
  • 80% organike
  • 98% me prejardhje natyrale
  • I mbushur me përbërës të dobishëm me bazë bimore

Përdorimi:
  Mund të përdoret si shampo dhe larës trupi për bebe dhe fëmijë.
• Shtyjeni pompën, shkumëzojeni dhe lani butësisht.
• Për të krijuar flluska më të mëdha, shtoni pak më shumë ujë në duart tuaja.
• Shpëlajeni mirë.
• Ndiqni me vaj kokosi Kokoso Baby® ose locionin tonë për fëmijë me vaj kokosi për butësi super të ëmbël.

Shiko edhe