Kokoso Happy Scalp Cream * 50 ML

Kokoso Happy Scalp Cream * 50 ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Formuluar posaçërisht për të zbutur dhe lëmuar skalpin e kokës së foshnjës.

50 ml

Kokoso Happy Scalp Cream është formuluar posaçërisht për të zbutur dhe lëmuar skalpin e kokës së foshnjës, duke e bërë atë shtesën e përsosur për rutinën e kujdesit të kokës së foshnjës tuaj. Formula natyrale aktive balancon mikroflorën e kokës për të rivendosur një pamje më të shëndetshme të kokës me Vaj organik ushqyes të Kokosit, Aloe Vera organike qetësuese dhe Ekstrakt pastrues të farës së Selinos.

Detaje:

  • Hidraton skalpin e thatë;
  • Forcon lëkurën e dëmtuar;
  • Liron thekon dhe luspat;
  • Redukton prodhimin e sebumit (vajit).
  • Balancon mikroflorën e kokës;
  • I testuar dermatologjikisht dhe i aprovuar nga pediatri;
  • I përshtatshëm nga i porsalinduri e lart;
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës;
  • Miqësore për veganët;
  • Formulë e lehtë, pa aromë, e balancuar me pH.

• Përdredhni grykën e aplikimit të lehtë për ta hapur dhe mbyllur.
• Shtrydhni një sasi të vogël dhe masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës aty ku nevojitet. Kremi është mjaft i lëngshëm, kështu që pak shkon shumë!
• Për rezultate më të mira aplikojeni vazhdimisht, në mëngjes dhe në mbrëmje, për aq kohë sa nevojitet.
• Kremi duhet të lihet, kështu që është më mirë ta lani fëmijën normalisht dhe ta aplikoni më pas. Mund të aplikohet në ballë dhe vetulla.
• I sigurt për t'u përdorur që nga lindja, është gjithashtu i shkëlqyer për këdo në familje me një skalp të pakënaqur.

Shiko edhe