La Roche Posay Lipikar Gel Lavant * 400 ML

La Roche Posay Lipikar Gel Lavant * 400 ML

Lekë 2,100.00
Title:  
Xhel larës, me veti hidratuese dhe mbrojtëse të lëkurës.

400 ml

La Roche Posay Lipikar Gel Lavant pastron butësisht lëkurën duke ruajtur barrierën mbrojtëse të saj. 

Përmban:

  • Niacinamide dhe Lipide, të cilët riparojnë barrierën e lëkurës.
  • Gjalp Shea, i cili hidraton dhe ruan butësinë e lëkurës për një kohë të gjatë.

I përshtatshëm për të gjithë familjen, bebe, fëmijë dhe të rritur.

 I përshtatshëm për skalpin dhe zonën intime të bebeve.

  • Pa parabene.
  • I testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në përditshmëri në fytyrë dhe trup duke e masazhuar lehtë. 

Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shiko edhe