La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ Cream Wash * 400 ML

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ Cream Wash * 400 ML

Lekë 3,350.00
Title:  
Krem-xhel larës, për trupin, për lëkurë të thatë në atopike.

400 ml

La Roche Posay Lipikar Syndet AP+ Cream Wash është formuluar specifikisht për higjenën e lëkurës së thatë me tendencë atopike.

Ai përmban:

  • Gjalp Shea hidraton dhe ruan butësinë e lëkurës për një kohë të gjatë.
  • Niacinamide mbrojnë barrierën e jashtme të lëkurës.
  • Uji nga bima Posae Filiformis, përbërës i zbuluar nga La Roche Posay, faktor thelbësor në qetësimin e irritimeve të lëkurës së thatë.
I përshtatshëm për bebe, fëmijë dhe të rritur.  I përshtatshëm për skalpin e irrituar të foshnjave.

I testuar dermatologjikisht.

Testuar nën kontrollon pediatriki.

Testuar nën kontrollin oftalmologjik.

Tolerancë e lartë. Hipoalergjik.

Pa parfum.

Aplikojeni produktin në lëkurë të njomë, masazhojeni me kujdes dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.


Shiko edhe