Sambucol Liquid Extra Defence * 120ML

Sambucol Liquid Extra Defence * 120ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Suplement ushqimore që ndihmon në forcimin e sistemit imunitar.

120 ml

Sambucol Black Elderberry Extra Defence ndihmon në forcimin e sistemit imunitar. 

Antioksidantët e pranishëm tek shtogu (Black Elderberry) janë ruajtur në përgatitjen e ekstraktit.

 Përmban Vitaminë C dhe Zink që mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. 

Vitaminat dhe mineralet e tjera (Vitamina D, B6, Selenium, Acidi folik) ndihmojnë në mirëqënien e përgjithshme si dhe në reduktimin e lodhjes.

  • E përshtatshme mbi 12 vjeç.
  • Shurup me shije të këndshme.
  • E lehtë për tu përtypur.
  • Shtog natyral i pasur me flavonoide.
  • Nivel i lartë antioksidantësh.
  • Nuk përmban ngjyrues artificialë ose ëmbëlsues.
  • Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit.
  • I përshtatshëm për vegjetarianë.

Doza e rekomanduar për të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: 10-15ml (2-3 lugë çaji)

Shiko edhe