Sambucol Liquid Immuno Forte * 120 ML

Sambucol Liquid Immuno Forte * 120 ML

Lekë 1,700.00
Title:  
Suplement ushqimor me ekstrakt shtogu, vitaminë C dhe zink.

120 ml

Ndihmon në forcimin e sistemit tuaj imunitar me Ekstraktet e Shtogut plus Vitaminë C dhe Zink.

 • E përshtatshme mbi 3 vjeç.
 • Shurup me shije të këndshme.
 • E lehtë për tu përtypur.
 • Përbëhet nga shtogu natyral i pasur me flavonoide.
 • Nivel i lartë antioksidantësh.
 • Nuk përmban ngjyrues artificialë ose ëmbëlsues.
 • Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit.
 • I përshtatshëm për vegjetarianë ose veganë.

Doza e rekomanduar është:
 • Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji)
 • Fëmijët (3-12 vjeç): 5ml (1 lugë gjelle)

Doza në dimër

 • Të rriturit: 10ml (2 lugë çaji) katër herë në ditë.
 • Fëmijët (3-12 vjeç): 10ml (2 lugë çaji) dy herë në dit

Shiko edhe