Mustela Gel Nettoyant 2 en 1 * 200 ML

Lekë 1,100.00
Title:  
Xhel pastrues për trupin dhe skalpin e bebeve.

200 ml

Mustela Gel Nettoyant 2 en 1 pastron butësisht trupin dhe flokët e bebeve.

Avokado Perseose®, përbërësi kryesor forcon barrierën e lëkurës dhe mbron kapitalin qelizor të lëkurës.

Gjithashtu kombinohet me:

  • Glicerinë Vegjetale, e cila hidraton dhe parandalon avullimin e ujit
  • Surfaktantë të Butë për pastrim delikat, në mënyrë që të parandaloni tharjen e lëkurës dhe kokës së bebes.
Nuk shkakton lot. Formula e tij është përshtatur posaçërisht për lëkurën e fëmijëve, madje edhe tek të porsalindurit.

Hidhni një sasi të mjaftueshme xheli në duart tuaja.

Masazhoni me butësi flokët dhe trupin e bebes.

Shpëlani me ujë të bollshëm.

Shiko edhe