Mustela Soin Croutes De Lait * 40 ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Krem eleminues i krustave të qumështit dhe frenues i prodhimit të sebumit në skalpin e bebeve dhe fëmijëve.

40 ml

Mustela Soin Croutes De Lait ndihmon në eliminimin e krustave dhe zvogëlon rishfaqjen e tyre, duke kufizuar sebumin e tepërt. 

  • Formuluar me Ekstrakt Avokado, polifenolet e të cilit janë përbërës të fuqishëm natyrorë që mbrojnë lëkurën e kokës të foshnjave dhe fëmijëve. Kombinimi me një përzierje përbërësish aktivë, që qetësojnë skalpin e foshnjave dhe ndihmon në eliminimin e krustave.

Aplikohet drejtpërdrejt në lëkurën e kokës së bebeve dhe fëmijëve.

Tekstura e saj e lehtë, hidratuese është e lehtë për tu aplikuar.

95% Përbërës me origjinë natyrale. Testuar dermatologjikisht.

  1. Aplikoni kremin direkt në skalpin e kokës në mbrëmje.
  2. Lëreni gjatë natës.
  3. Lani flokët e fëmijës me një shampo të veçantë ditën tjetër për të eleminuar luspat.

Shiko edhe