Mustela Stelatopia Creme Emolliente * 200 ML

Lekë 2,800.00
Title:  
Krem zbutës për lëkurën e thatë tek bebet.

200 ml

Mustela Stelatopia Creme Emolliente hidraton dhe ushqen lëkurën e thatë të bebeve dhe fëmijëve.

Redukton ndjesinë e kruajtjes si edhe riakutizimet e lëkurës atopike.

Përmban:

  • Avokado Perseose, i cili ndihmon në përforcimin e barrierës së lëkurës.
  • Distilati i Vajit të Lulediellit, me veti qetësuese, rimbush lipidet e nevojshme të shtresës barrierë të lëkurës.

Testuar dermatologjikisht. Pa parabene. Pa sulfate.

  • Këshillohet aplikimi i kremit 2 herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.
  • Për fytyrën dhe trupin.

Shiko edhe