Mustela Stelatopia Shampooing Mousse 150 ML

Lekë 2,090.00
Title:  
Shkumë pastruese delikate për skalpin e bebeve me tendencë atopike.

150 ml

Mustela Stelatopia Shampooing Mousse është e formuluar specifikisht për lëkurë shumë të thatë.

  1. Pastron butësisht flokët dhe skalpin e bebeve. 
  2. Siguron ushqim dhe hidratim të lëkurës duke reduktuar skuqjet e lëkurës dhe eleminuar parehatinë.
  3. Shkuma pastruese ruan shtresën hidro-lipidike dhe ph fiziologjik të lëkurës.

  • Vaji i distiluar i Lulediellit, ka veti hidratuese dhe ushqyese të fuqishme për lëkurën  e thatë dhe shumë të thatë.

Nuk shkakton djegie dhe lotim të syve.

Testuar dermatologjikisht.

  • Shtypni vetem një herë pompën e shishes.
  • Aplikojeni shkumën butësisht në skalpin e njomur të bebit.
  • Lëreni të veprojë për 1-2 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.


Shiko edhe