Natural Factors Black Elderberry 100 MG * 60

Natural Factors Black Elderberry 100 MG * 60

Lekë 2,500.00
Title:  
Suplement ushqimor, bimor me veti antioksidante.

60 kapsula

Natural Factors Black Elderberry 100 MG përmban Elderberry për mbështetje imune. 

A e keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë varieteti të manaferrës po merrni, nga vjen ose si përpunohet?

Kapsulat tona të buta të Ekstraktit të Manaferrës së Zezë përmbajnë ekskluzivisht elderCraft® elderberry të zi evropian, të bërë nga varieteti superior, i studiuar klinikisht Haschberg i frutave ngjyrë vjollce të errët. Ky ekstrakt shumë i koncentruar 64:1 është korrur me dorë nga fushat me diell dhe pjellore të Austrisë dhe përpunohet nëpërmjet një procesi të pastër e të nxjerrjes së ujit pa tretës. 

I disponueshëm në kapsula xhel të buta xhelatinoze, që gëlltiten lehtë.

  • Mbështet shëndetin e traktit të sipërm respirator.
  • Ndihmon në qetësimin e fytit.

1 kapsul të butë 1-2 herë në ditë ose sipas udhëzimeve të një profesionisti shëndetësor.

Shiko edhe