Vichy Neovadiol Night Compensating Complex *50 ML

Vichy Neovadiol Night Compensating Complex *50 ML

Lekë 5,300.00
Title:  
Krem nate anti-rrudhë për të trajtuar problematikat themelore të lëkurës gjatë menopauzës.

50 ml

Krem nate anti-rrudhë për të trajtuar problematikat themelore të lëkurës gjatë menopauzës.

  • Gjithashtu përfshin formulën Pro-Xylane, e cila ndihmon në zvogëlimin e shenjave të dukshme të plakjes së parakohshme të lëkurës dhe rikuperimin e elasticitetit të saj.
  • Kafeina ka veti anti-inflamatore për një pamje të çlodhur ndërsa acidi hialuronik i pastër ndihmon në hidratimin e lëkurës.
  • Përmirëson shkëlqimin e lëkurës dhe duket më e tonifikuar deri në mëngjes.
  • E pasuruar me teknologjinë Aquakeep dhe teksturë krem-xhel i jep lëkurës një ndjesi freskie komode.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.


Përdoreni kremin e ​​natës në mbrëmje në fytyrë të pastër. Lëreni të absorbohet në lëkurë për 15 minuta.

Shiko edhe